Soms is het een drukte van jewelste op onze reparatie-ochtenden op de eerste, tweede en derde dinsdagochtend van de maand.

Deze ochtend werd er serieus en vlot gewerkt aan de aangeboden reparaties.

Onderdelen voor de onder handen zijnde reparaties worden opgezocht via internet en kunnen dan besteld worden door de aanbieder van het te repareren apparaat. Het bestellen zelf wordt niet door RepairCafeGemertBakel gedaan, maar door de eigenaars zelf. In een volgende sessie van RepairCafeGemertBakel zullen de bestelde onderdelen dan weer ingebouwd worden in het apparaat. Ook wordt het apparaat tussentijds weer meegenomen door de aanbieder; helaas hebben we geen ruimte voor opslag (we huren deze ruimte en wordt ook door anderen gebruikt).

Naast 2 printers zijn er weer kledingstukken hersteld, zoals een rok korter gemaakt. Verder een koffiemachine, magnetron, CD-speler, verticuteermachine, steenafkortmachine, koptelefoon, compact-camera, accu-palletmachine en een boormachine.
Het was weer een fijne ochtend met veel tevreden klanten.