Categorieën
Nieuws

Eerste Lustrum vieren op 11 maart 2025

Vandaag vieren we het jubileumfeest van 5 jaar bestaan RepairCafeGemertBakel.nl . Deze mijlpaal wordt met alle vrijwilligers en bestuur beklonken met een grote taart en koffie of thee.

Namens het bestuur doet Harrie Hellings het woord. Alle vrijwilligers worden tevens bedankt en halverwege het jaar zal er een waardering plaatsvinden voor de deelnemers in de vorm van een barbecue.

Verder zijn er wederom veel apparaten te reparen. Te weten: het verstellen van twee broeken en een zak van een colbertjasje maken door onze coupeuse.

Op het programma staat nog een boormachine, een stofzuiger, een stofzuigersnoer, een koffiemachine, een multitool, een externe harde schijf, een electrisch kacheltje, een staafmixer en een rijstkoker.

Verder is er een schaalmodel van een molen gerepareerd.

Het is een druk bezochte ochtend en met veel enthousiasme wordt er weer gewerkt aan een duurzaam initiatief.